Україна

Вакарчук “рве” рейтинги Зеленського: До “Голосу” приєднався легендарний кіборг

На парламентських виборах в депутати балотуватиметься відомий військовий, офіцер “Альфи” Роман Костенко. Він йде разом з партією “Голос” Святослава Вакарчука.

Прокоментував приєднання Костенко до “Голосу” відомий український журналіст і блогер Юрій Бутусов в Facebook , передає Диалог.UA.

У суботу, 8 червня, на першому з’їзді своєї партії “Голос” Вакарчук представив команду, з якою йде на парламентські вибори 21 липня. Вона вийшла дуже потужною. У списку виявився і боєць АТО Роман Костенко з позивним “Грім”, що для Бутусова стало приємною несподіванкою. Це легендарний військовий. Його фото в відкритому доступі поки немає.

“Роман служив в “Альфі” СБУ, але на фронт після бою 5 травня 2014-го “Альфу” вже не посилали, вони діяли в тилу, а Костенко як добре підготовлений і вмотивований боєць хотів перевірити себе в бою. Тому він взяв в СБУ відпустку і потайки від начальства восени 2014 го поїхав до Донецького аеропорту воювати як доброволець! Тому на стіні, де розписувалися “кіборги” і був напис “Альфа” СБУ. Це був дуже знаковий вчинок, гідний, кадровий офіцер їде у відпустку в найнебезпечніше місце, де йдуть контактні бої”, – розповів журналіст про подвиги офіцера. Він має величезну кількість державних нагород за героїзм.

Він також уточнив, що у Костенко висока кваліфікація. Він, зокрема, пройшов 6-місячний Q-курс Сил спецоперацій ООС під керівництвом інструкторів США. Він показав себе як стійка людина, яка не припиняє самовдосконалюватися.

“Несподівано, що Роман пішов в політику, але для “Голосу” це відмінне кадрове придбання”, – запевнив Бутусов.