Україна

“Вакарчук наніс нищівний удар по Зеленському – буде битва”: політолог

Приєднання шоумена Сергія Притули до партії Святослава Вакарчука “Голос” – серйозний удар по рейтингу політсили президента Володимира Зеленського “Слуга народу”.

Наслідки появи Притули в українській політиці спрогнозував в  Facebook відомий політичний оглядач Олексій Мінаков, передає “Діалог.UA“.

Сьогодні, 8 червня, дуже відомий і шанований в Україні шоумен і ведучий Притула  оголосив про намір балотуватися в Раду на наступних парламентських  виборах 21 липня. Піде він у списку партії “Голос” Вакарчука. Це дуже сильний хід, впевнений Мінаков.

” Це дуже потужне посилення партії Вакарчука медійною особистістю, яка має високу впізнаваність і неповторну харизму, як на мене, навіть більшу, ніж у самого Вакарчука “, – висловив думку блогер.

Особливо важлива в даному випадку репутація Притули як безумовного патріота України. Він має чітку позицію про агресію РФ, допомагає як  волонтер військовим всі роки війни. Багато українців цим захоплюються.

” Зоряний шоумен істотно посилить рейтинг партії “, – запевнив Мінаков.

Він звернув увагу на хитрий хід Притули, який попросив поставити себе аж на 30-е місце в списку партії. Щоб він пройшов до Парламенту, “Голосу”  Вакарчука потрібно більше 10% голосів. Таким чином шоумен мобілізує своїх виборців активніше голосувати.

“На кожну дію є протидія. Зеленський, бережися”, – порадив експерт.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.