Cуспільство

“Я зробила помилку”: мама Олега Сенцова зробила резонансне зізнання

В’язень сумління Олег Сенцов був затриманий російськими спецслужбами п’ять років тому і з тих самих пір знаходиться в тюрмах і таборах РФ переважно на крайній півночі. Без батька ростуть двоє дітей – 16-річна Аліна та 13-річний Влад, мати політв’язня Людмила продовжує чекати сина.

10 травня виповнилося п’ять років з того дня, як в окупованому Криму був затриманий український режисер  Олег Сенцов за сфабрикованим звинуваченням у “тероризмі і зв’язку з Правим Сектором”. Напередодні скорботної дати журналісти телеканалу “Громадське” зустрілися з мамою політв’язня, повідомляє “Діалог.UA“.

Людмила зізналася журналістам про помилку, яку допустила, сподіваючись звільнити сина. Вона кається, що написала листа Володимиру Путіну з проханням про  помилування Олега .

“Я думала, знаєте, він православний, тільки що повернувся з святих місць. Дуже на милосердя сподівалася, що він відгукнеться”, – розповіла Людмила Сенцова.

За її словами, від Кремля вона отримала офіційну відповідь: “Помилування можливе лише за особистим проханням Сенцова”. Людмила зізнається, що незабаром зрозуміла: даремно зважилася на такий вчинок.

“Взагалі не треба було писати. Хоча і знала, що ніби як не треба. І подумала – а раптом? Надія була. А раптом хтось підтримає ще? І це буде та крапля, яка все змінить? Але зараз я знаю, що це вже не допоможе “, – говорить вона.