Україна

До Донецька — 100 м: українські військові звільнили у “ДНР” нові території

Бійцям 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ імені Короля Данила вдалося зайняти нові позиції у Мар’їнці. Тепер до тимчасово окупованого Донецька їм залишилася буквально сотня метрів, пише Обозреватель.

Про це йдеться у сюжеті журналіста Олексія Кашпоровського, яким він поділився на своїй сторінці у Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Так, трохи більше місяця тому розвідники 24-ї бригади зайняли сіру зону в бік Донецька і Трудовського. І тепер українська армія практично повністю контролює Мар’їнку. Фактично, позиції армійців тепер розташовані всього у кількох сотнях метрів від Олександрівки та самого Донецька. А сіра зона — пересунулася у Трудовський район.

“Завдяки просуванню королівської піхоти жителям Мар’їнки менше прилітатиме. Як на мене, це найкраща демонстрація стратегії “перестати стріляти”. Скрізь, де українська армія йде вперед, — Маріуполь, Слов’янськ, Лисичанськ — різко перестають стріляти. Пропоную сепарам взяти на замітку — якщо вони і справді хочуть миру”, — пише журналіст.

Зі свого боку вояк, який дав йому коментар, взагалі висловив надію на те, що до кінця року Україні вдасться деокупувати Донбас.

“Ми прийшли сюди не для того, щоб сидіти в окопах і перестрілюватися. Ми прийшли відвоювати цю землю, з такими намірами, як ми ішли у 2014 році, після Майдану, думали — проженемо ворога, закінчиться війна і почнемо вже будувати нашу країну. Будемо сподіватися, що Бог нам допоможе. До кінця цього року дійдемо до російського кордону, а тоді, можливо, і далі”, — обнадійливо зазначив захисник України.