Cуспільство

Борислав Береза: “Саша Грей давно вже не воює на тих фронтах, де вона здобувала свої перемоги”

Десантник, ветеран АТО Денис Антіпов висміяв ходу “бессмертного полка”, яку проводили у Києві 9 травня. Фото з’явилося у Facebook.

Чоловік прийшов на ходу із портретом колишньої американської порноакторки Саші Грей. На світлині вона зображена у радянські формі з радянською зіркою на голові. На фото напис – “Олександра Сірко. Вчителька, санітарка, герой кінохроніки”. Фото викликало реакцію соцмереж, пише Gazeta.ua.

“Саша Грей давно вже не воює на тих фронтах, де вона здобувала свої перемоги, але пам’ять про неї все ще жевріє у деяких серцях. А якщо серйозно, то це хороший тролінг кремлівської технології від справжнього ветерана війни за Незалежність України проти російської орди. І сумно від того, що люди, погоджуються бути пішаками в іграх Кремля і реалізовувати “бессмертные полки”, які задумані, як технологія ворожнечі, а не як зразок пам’яті до заслуг ветеранів другої світової. А найкращим прикладом того, що це лише технологія, є плакати, які валяються на смітниках з цього маршу після його закінчення. Технологія – вона така”, – написав нардеп Борислав Береза.

Також у столичному парку зібралася українська молодь, яка тримала синьо-жовтий прапор і плакат із фотографіями загиблих героїв: “Вони боролися за Україну. Вони перемогли!”.

У руках – листівки: “9 травня – зміна окупації нацистської на радянську”, “День пабєди Колими над Бухенвальодом”.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.